قوانین و مقررات

قوانین کامیونیتی جرده

لطفا این شرایط خدمات را به دقت بخوانید چراکه  شامل اطلاعات مهمی درمورد حقوق قانونی، روش های جبران خسارت و تعهدات شما می باشد.

 

مقدمه

جرده، یک پلت فرم به اشتراک گذاری خودرو آنلاین است که صاحبان خودرو را با مسافران و افراد محلی که مایل به رزرو این وسایل هستند، متصل می کند.جرده به صورت آنلاین هم بر روی وبسایت و نرم افزارهای قابل استفاده  بر روی  گوشی‌های اندروید و  اپل در دسترس می باشد.شما با استفاده از سرویس های جرده  در حقیقت قبول می کنید که مطابق قوانین و مقررات کامیونیتی جرده   از این خدمات  استفاده کنید. بنابراین هر نوع ارتباط با سایر کاربران وب سایت اپلیکیشن جرده  بایستی همراه با پیروی از این شرایط باشد.

 

صلاحیت

خدمات ما فقط برای افراد 21 ساله و یا بالاتر است. هرگونه استفاده از خدمات توسط افراد زیر 21 سال به طور واضح ممنوع است

 

 ثبت نام و ایجاد حساب

 به منظور استفاده از خدمات جرده  بایستی از طریق شماره تلفن همراه خود، ایمیل و سایر اطلاعات مورد نیاز مبادرت به ایجاد حساب نموده تا دسترسی به خدمات جرده برای شما ممکن شود.

 

تایید اطلاعات

 هنگامی که خودروی خود را لیست کرده یا خودرویی رزرو کنید،  شما اطلاعات خاصی را در مورد خودتان به ما ارائه  می‌دهید تا ما را قادر به تأیید هویت خود برای تبدیل شدن به یک «راننده تایید شده» کنید. شما متعهد می شوید تا  اطلاعات کامل و دقیق در مورد خود و خودرو (ها)  خود را در صورت لزوم به  جرده ارائه دهید. در صورت  نیاز،  جرده  حق دارد، و نه تعهد، تا اقدام به بازرسی وسایر اعمالی که برای تایید هویت و اطلاعات  ارائه شده مورد نیاز است دست بزند از جمله بررسی تاریخچه رانندگی و اعتبار مجوز رانندگی. جرده هیچ  گونه تعهدی به تایید وسیله نقلیه یا  کاربران ندارد و یا متعهد به انجام  پروسه غربالگری خاص نیست. جرد مجاز است بنا بر صلاحدید خود جهت تایید اطلاعات ارائه شده به اشخاص حقیقی و حقوقی مراجعه نموده تا از صحت اطلاعات ارائه شده  توسط کاربران اطمینان حاصل نماید.

 

به روز رسانی اطلاعات

 در در حین ثبت نام شما متعهد می شوید تا هرگونه تغییر در اطلاعات ارائه شده را به جرده اطلاع دهید،  از جمله هرگونه تغییر در سابقه رانندگی صلاحیت و  مجاز بودن  استفاده از گواهینامه،  تغییر در اطلاعات تماس  و یا سابقه کیفری. چرا  که جرده  همیشه از طریق آخرین شماره تماس و یا ایمیل که بر روی حساب کاربری خود ارائه نموده اید با شما ارتباط برقرار خواهد کرد. همچنین شخصی که حساب کاربری را به نام خود و از طریق اطلاعات ارائه شده  ثبت می نمایند مسئولیت تمامی امور مرتبط با آن حساب را بر عهده خواهد داشت بنابراین بایستی در حفظ رمز عبور خود کوشا بوده و در صورت مشکوک بودن به استفاده از حساب خود توسط دیگری فوراً این امر را به جرده اطلاع دهید.

 

تعهدات شما

 شما موافقت می‌کنید که همیشه از حساب خود مطابق قوانین و مقررات ذکر شده و همچنین استانداردها و سیاست های خدماتی جرده استفاده نمایید.

شما به عنوان صاحب یک خودرو متعهد می شوید تا خودرویی با شرایط مناسب که به طور قانونی ثبت شده  و دارای مدارک معتبر  از جمله حداقل بیمه مورد نیاز و قانونی می باشد  را در اختیار مهمان یا مشتری قرار دهید.  خودرویی که فاقد هرگونه مشکلات فنی بوده و در شرایط مناسبی به سر می برد که بایستی به موقع به  مسافر  یا مهمان منظور همان راننده تایید شده از جانب جرده می باشد در شرایط مناسب تحویل داده شود و فاقد هرگونه مشکل قانونی باشد.

به عنوان یک مهمان، مسافر یا شخصی که  قصد استفاده از خودرو را دارد شما متعهد می شوید تا دارای گواهینامه معتبر بوده گواهینامه خود را به صاحب خودرو ارائه نموده و تمامی اقدامات احتیاطی و پیشگیرانه لازم و معقول را که در محدوده امکان و توان شما به عنوان یک راننده می باشد را رعایت نموده و ضرورتا  خودروی مذکور را به موقع و در شرایطی  یکسان مطابق آنچه که تحویل گرفته شده به صاحب خودرو بازگردانید.

 شما به عنوان یک مهمان یا مسافر علاوه بر موارد مذکور متعهد می شوید تا از تمامی اقدامات ذیل خودداری نموده و همچنین هیچ شخص ثالثی را نسبت به انجام موارد ذیل تحریک،  تشویق و یا تهیج ننماید،  علاوه بر آن متعهد می شوید تا به هیچ شخص ثالثی در انجام امور ذیل کمک ننمایید.