میزبان و میهمان جُرده

» از جرده درآمدزایی کن!

1- در سایت جرده میتوانید لیستی از یک یا چند خودرو ایجاد کنید. بعد از وارد کردن مشخصات، اطلاعات، قیمت و تصاویر خودرو/خودروهایتان، به یک میزبان محلی تبدیل شوید و از خودرو/خودروهایتان درآمدزایی کنید.

2- اگر میهمانی، طالب رزرو خودرو شما باشد، از طریق سامانه پیامکی هوشمند جرده مطلع می شوید و می توانید در صورت تمایل، خودرو خود را به مدت مشخص به وی بسپارید و درآمدزایی کنید.  

3- پس از رزرو شدن خودروتان توسط میهمان، برای تحویل آن به میهمان با وی ملاقات می کنید. پس از چک کردن گواهینامه رانندگی، مدارک شناسایی و اطمینان حاصل کردن از تحویل سالم خودرو به میهمان، سوییچ را به وی تحویل می دهید.

4- در طول مدتی که خودرو شما دست میمهان است می توانید با خیالی آسود از خودرو خود، درآمدزایی کنید. اگر می خواهید بدانید که با خودروتان چقدر می توانید درآمد داشته باشید به "ماشین حساب" جرده مراجعه کنید.

5- پس از اتمام ایام رزرو، مجددأ میهمان خود را ملاقات می کنید و خودرو خود را از وی تحویل می گیرید. پس از تحویل می توانید نظر خود را راجع به میهمان بنویسید و به وی امتیاز دهید تا میزبانان بعدی بر اساس نظرات و امتیازات قبلی، بتوانند به میهمان خود اطمینان کنند.

 

» خودرو مورد علاقه ات رو سوار شو!

1- به راحتی و در کمترین زمان در جرده ثبت نام کنید و در شهر خودتان یا شهری که قصد سفر کردن به آنجا را دارید، خودرو مورد علاقه خود را با توجه به بودجه ای که دارید جستجو کنید.

2- خودرو مد نظرتان را با رنگ، مشخصات و آپشن های دلخواه جستجو کنید. جرده مانند رنت کارهای رایج نیست که از هر خودرو یک دستگاه موجود داشته باشد. خودرو مد نظر شما در رنگ های متنوع با آپشن های متنوع از میزبانان محلی مختلف، قابل رزرو کردن است.   

3- پس از پرداخت آنلاین وجه، در محلی که در بخش چت آنلاین هماهنگی شده و پس از نشان دادن گواهینامه رانندگی، مدارک شناسایی و اطمینان حاصل کردن از تحویل سالم خودرو توسط میزبان، سوییچ را از وی تحویل می گیرید.

4- از گردش و تفریح با خودرو مورد علاقه تان لذت ببرید. برای چند ساعت، چند روز، چند هفته و یا چند ماه، به گردش و تفریح و ماجراجویی بپردازید و اوقات خوشی را برای خودتان و همراهانتان به ارمغان بیاورید.

5-  پس از اتمام سفر، مجددأ میزبان خود را ملاقات می کنید و خودرو وی را به او پس می دهید. پس از تحویل خودرو به میزبان، نظر خود را راجع به وی بنویسید و امتیاز دهید تا میهمانان بعدی بر اساس نظرات و امتیازات قبلی، بتوانند به میزبان خود اطمینان کنند.