کاربردهای جرده

- سفر

اگر بخوای تو چند روز مسافرتی که میری یه ماشین زیر پات باشه، معمولأ باید به رنت کار مراجعه می کردی یا تماس می گرفتی که آیا ماشین مورد علاقه ات رو تو اون چند روزی که تو میخوای دارن یا نه! اما با جرده، همه چیز رو میتونی آنلاین چک کنی و قبل از اینکه حتی بری سفر، ماشینتو رزرو کنی و تا می رسی به مقصد، کلید رو از میزبان محلی تحویل بگیری و حال کنی!

- تست پیش از خریدن یک خودرو

این روزا هممون می دونیم که قیمت ماشین برای خرید خیلی بالا رفته! فرض کن که میخوای یه ماشین نو بخری؛ 50 میلیون، 200 میلیون یا یک میلیاردش فرقی نمی کنه، با توجه به بودجه ای که داری و میخوای ماشین بخری، میتونی قبلش چند ساعت و یا چند روز همون ماشین رو از جرده بگیری و بعد از تست و بررسی دقیق و کامل، با دل پاک و خیال راحت، ماشینی که مد نظرت بود رو خریداری کنی!

- گردش و تفریح

ماشین نداری؟ دوس داری آخر هفته بری بیرون شهر یه دوری بزنی یه حال و هوایی عوض کنی؟ کاری نداره که! یه سر به جرده بزن و با توجه به بودجه ای که داری، ماشین مورد علاقه ات رو برای آخر هفته یا یه تعطیلی رزرو کن و با دوستات، خانواده ات یا همسرت برو بیرون شهر یه چرخی بزن یکم حال و هوات عوض بشه که هفته بعدش رو پر انرژی شروع کنی!

- مراسم عروسی

قطعأ همه دوست دارن که مراسم عروسیشون به بهترین و زیباترین شکل ممکن پیش بره و حالا جرده امکان انتخاب طیف گسترده و متنوعی از ماشینای مختلف رو پیش رو شما میزاره! معمولی و لوکس، مدرن و کلاسیک، ارزان و گران، لوکس و اسپرت، سواری و شاسی بلند ... هر نوع ماشینی رو که دوست داشته باشی میتونی از جرده برای عروسیت انتخاب کنی!

- مجالس و جلسات

فک کن میخوای برسی سر یه جلسه خیلی مهم با آدمای کله گنده! طبیعتأ وقتی با یه ماشین خوب بری، وجه و اعتبار بیشتری تو جلسه پیدا می کنی! حالا جرده این امکان رو به شما میده که ماشینای لوکس و گرونقیمت رو حتی برای چند ساعت هم که شده رزرو کنی تا کارت به بهترین نحو ممکن پیش بره!

- کارهای روزمره

فک کن ماشین نداری اما انقدر کار داری جاهای مختلف شهر که حتمأ باید برای چند روز ماشین داشته باشی. مسلمأ برای انجام کارهای روزمره یه ماشین لوکس و گرونقیمت نمیخوای، یه ماشین ارزون قیمت که فقط کارتو راه بندازه کافیه. میتونی از جرده یه ماشین با نازل ترین قیمت بگیری و به کارات برسی!

- کلاسیک سواری

دوست داری بدونی سواری با ماشینای کلاسیک چه حس و حالی داره؟ از فولکس واگن بیتل کلاسیک تا بیوک و شورلت های قدیمی، جرده طیف متنوعی از ماشینای کلاسیک رو در اختیار کاربرانش قرار میده تا برای چند ساعت و یا حتی چند روز هم که شده، لذت سواری با یک ماشین کلاسیک رو تجربه کنی.